1/1

Czym jest projekt
"Pole Predators"?

Pole Predator to projekt zainicjowany przez TRENERÓW dla TRENERÓW by nie tylko pozwolić obecnym trenerom na doszkolenie, ale również zaprosić tych, którzy trenerami dopiero chcą zostać, a jednocześnie chcą wykluczyć wszystkie podstawowe błędy, które pojawiają się u 90% nowych trenerów.

Pole Predators – to 2 miesiące szkoleń pod okiem czołowych, polskich instruktorów Pole Dance, którzy tym razem nie będą uczyli Was figur, przejść i choreografii, a … nauczą Was jak uczyć innych! Dodatkowo, nowa edycja została wzbogacona o bloki dotyczące organizacji studia, formalności, marketingu i zabezpieczenia się przed kontrolami.

Zainicjowaliśmy ten projekt widząc bardzo duże zapotrzebowanie na tę formę szkoleń. Tutaj już nie chodzi o to by poznawać kolejne figury, a sprawdzone i wieloletnie patenty instruktorów dotyczące samej nauki i na podstawie doświadczenia wyeliminować błędy popełniane przez początkujących trenerów.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • YouTube - Grey Circle

CO WYRÓŻNIA TEN PROJEKT?

"

"Tutaj macie okazję uczyć się od najlepszych (...) to coś czego nie nauczycie się na innych kursach, zazwyczaj są one w formie jednego weekendu, jednego zjazdu - są one bardzo ogólne. Tutaj jest czysta praktyka, kilkadziesiąt godzin praktyki i teorii od specjalistów w swoich dziedzinach - to jest jedyny taki kurs w Polsce i za granicą, który skupia tyle aspektów pracy trenera w jednym miejscu"

Jakub Kolasa
instruktor na Pole Predators

"Ten projekt to przede wszystkim mega wiedza, od najlepszych instruktorów w Polsce, przekazujemy Wam swoją najcenniejszą wiedzę, którą zdobywaliśmy latami, dzięki temu Wasze zajęcia będą prowadzone w sposób profesjonalny i bezpieczny"

Malwina GS
instruktor na Pole Predators

"

Patryk Rybarski
instruktor na Pole Predators

"Chce żebyście pamiętali, że to że Wy umiecie dużo i ćwiczycie wiele lat nie znaczy, że osoby które do Was przychodzą też tak potrafią, co więcej, ważne czy potraficie ich tego poprawnie nauczyć (...) chciałbym byście wiedzieli jak asekurować takich ludzi i jak im pomóc, tak by zwyczajnie nie zrobili sobie krzywdy, ale też byście Wy jako instruktor nie zrobili krzywdy im..."

"

RELACJE VIDEO
ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA OD ŚRODKA

  • YouTube - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle

#PREDATORKI

Weronika Litwin
Luty 2017 - śr. 5,66
EDYCJA TRENERSKA

Ściana sław, czyli osoby, które ukończyły projekt w poprzednich edycjach

Ania Gardzinska
Luty 2017 - śr. 5,75
EDYCJA TRENERSKA

Magdalena Komosa
Grudzien 2016 - śr. 5,06
EDYCJA TRENERSKA

Justyna Kubiak
Grudzien 2016 - śr. 4,90
EDYCJA TRENERSKA

Agnieszka Witkowska
Grudzien 2016 - śr. 4,44
EDYCJA TRENERSKA

Natalia Kułak
Kwiecień 2017 - śr. 4,54
BEGINNERS

Kasia Gołomb
Kwiecień 2017 - śr. 5,78
BEGINNERS

Olga Ślemp
Kwiecień 2017 - śr. 5,14
BEGINNERS

Paula Śliwa
Grudzien 2016 - śr. 4,56
EDYCJA TRENERSKA

Justyna Dudek
Kwiecień 2017 - śr. 4,82
BEGINNERS

Weronika Adamowicz
Kwiecień 2017 - śr. 4,53
BEGINNERS

Agnieszka Komorowska
Kwiecień 2017 - śr. 4,89
BEGINNERS

Arleta Pawlicka
Kwiecień 2017 - śr. 4,79
BEGINNERS